MSZE ŚWIĘTE I NABOŻEŃSTWA 11.10.2020 – 18.10.2020 r.

XXVIII
NIEDZIELA ZWYKŁA

11.10.2020
18.00 1. Za †† Leona, Ryszarda, Józefa i Małgorzatę Dłużyk, Bolesława i Mariannę Włodarczyk, Pawła Ziob oraz †† z rodzin Dłużyk, Skorczyk Włodarczyk i Ziob.
2. Za † męża Franciszka Kuchtę w 3 roczn. śm., †† z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za † męża i ojca Andrzeja Godawę, †† rodziców oraz teściów.
7.00 Za † Elżbietę Teraźniewską w 30 dzień po śm, † męża Zygmunta i syna Mariana.
8.00 Za †† rodziców Alicję i Jana Szewczyk, dziadków Szewczyk, Waliczek, siostrę Helenę, brata Herberta, teściów Reginę i Stanisława Kurowskich, brata Konrada i siostrę Reginę Ruda.
9.30 Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w pewnej intencji.
11.00 Do Matki Bożej Różańcowej w int. żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca.
CHRZEST: Maksymilian KOWALCZYK.
12.15 Za † męża Zygmunta Piecuch, †† rodziców z obu stron oraz †† z rodzin Nowak, Dłużyk i Piecuch.
ROCZEK: Tomasz PANEK.
CHRZEST: Chubert BUKOWSKI.
15.15 NIESZPORY RÓŻAŃCOWE.
16.00 Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Ludwiki z ok. roczn. ur. i o Boże błog. w rodzinie.
12.10.2020
18.00 1. Do BOp przez wstaw. Św. Małgorzaty Marii Alacoque w int. III grupy Róży Różańcowej
2. Za †† Marię Czempik, Janinę i Józefa Droździk, brata Jerzego, siostrę Annę i dwóch szwagrów.
3. Za † Jana Kamińskiego – Msza Św. ofiarowana od sąsiadów z u. Ogrodowej, Lipowej i Brzozowej.
BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO
7.30 1. Do BOp przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. rodzin Kosel i Ryszko oraz w int Ksawerego – Msza w. ofiarowana od babci Gizeli i wujka Andrzeja.
2. W int. Parafian.
14.10.2020
18.00 1. Za † męża Gerharda Orszulik, †† teściów Jadwigę i Emanuela oraz †† z rodzin Wolny i Orszulik.
2. Za †† rodziców Teodora i Annę Koziołek oraz † † z pokrewieństwa.
3. Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. rodzin Olender i Nowak.
Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy [ 2 ].
ŚW. TERESY OD JEZUSA
18.00 1. Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Eryki i Janusza z ok. 30 roczn. ślubu i o Boże błog. w rodzinie.
2. Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Wiesławy i Stanisława Kijek z ok.30 roczn. ślubu i o Boże błog. w rodzinie.
3. Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Natalii Wojewódki z ok. 9 roczn. urodzin i o Boże błog. w rodzinie.
ŚW. JADWIGI ŚL.
18.00 1. Do BOp przez wstaw. Św. Jadwigi w int. IV grupy Róży Różańcowej.
2. Za †† rodziców Elżbietę i Józefa Lakwa, †† teściów Bertę i Alfreda Psota, oraz † szwagra Alfreda.
3. Za † Józefa Chrzanowskiego – Msza Św. ofiarowana od sąsiadów z ul. Kolejowej.
17.10.2020
ŚW. IGNACEGO ANTICHEŃSKIEGO
7.30 W int. Marii.
18.00 1. Za † męża Franciszka Tymosiak oraz †† z rodziny.
2. Za † męża Waldemara Oficjał, †† rodziców Jadwigę i Józefa Grafe, siostrę Rutę, Jana Wawrzyniak, teściów Stefanię i Józefa Kasprzak, pokrew. z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Jana i Barbary z ok. 30 roczn. ślubu i o Boże błog. w rodzinie.
4. W int. członków grupy modlitewnej „Grom”.
XXIX
NIEDZIELA ZWYKŁA

18.10.2020
7.00 Za † Czesława Kosińskiego w 1 roczn. śmierci.
8.00 Za †† rodziców Klarę i Alfreda Zurek, brata Wolfganga, siostrę Elżbietę, szwagrów Krystiana i Joachima oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
9.30 Za †† Hildegardę Pietrowską w roczn. śm., ojca Joachima, brata Waldemara i szwagra Zbigniewa.
11.00 Za † matkę Marię Lis w 2 roczn. śm., † ojca Jana, †† dziadków, rodzeństwo i pokrewieństwo.
12.15 Do BOp przez wstaw. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. Joanny i Jacka z ok.20 roczn. ślubu oraz w int Joanny z ok. urodzin i o Boże błog. w rodzinie.
ROCZEK: Emil KASIŃSKI.
15.15 NIESZPORY RÓŻAŃCOWE.
16.00 16.00 Za † ojca Alfreda Sowa, † matkę Natalię, †† z pokrew. z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.