OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.06.2023 – 25.06.2023

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Koła Misyjnego.

3. We wtorek w domu parafialnym o godz. 18.00 spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

4. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W środę również zapraszamy uczniów klas VIII na godz. 19.00 na Mszę świętą dziękczynną na zakończenie szkoły podstawowej.

6. W czwartek przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu w ramach wieczystej adoracji. Rozpoczniemy ją Mszą Św. o godz. 8.00 i zakończymy Mszą Św. o godz. 18.00.
    Zachęcamy do adoracji.

7. W czwartek także od godz. 16.30 będzie spowiedź dla dzieci przed wakacjami.

8. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Na godz. 8.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Św. dziękczynną.

9. W piątek również po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

10. Także w piątek też na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

11. W sobotę przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

12. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

13. Nasz odpust parafialny obchodzić będziemy w niedzielę 02 lipca. Mszę Św. odprawi i kazanie wygłosi ks. neoprezbiter Łukasz Rasztar, który był u nas na praktyce. Po Mszach Św. udzieli też błogosławieństwa prymicyjnego.

14. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o 11.00 spotkanie Dzieci Maryi.

15. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzebynaszej parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Justyna Maśnica z Pyskowic
Olaf Mika z Błotnicy Strzeleckiej