OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.05 – 14.05. 2023

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy nabożeństwo majowe.

2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwo będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o 15.15.

3. W poniedziałek przypada uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie pierwszych klas licealnych w ramach przygotowania do bierzmowania.

5. We wtorek w domu parafialnym o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

6. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

7. Również w czwartek o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

8. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

9. W piątek też na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.