OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.04 – 07.05.2023

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory wielkanocne.

2. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

3. W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc maj, miesiąc maryjny. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwo będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o 15.15.

4. W środę przypada uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski. Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00, 16.00 i 18.00. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencji Ojczyzny.

5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W piątek zapraszamy na godz. 17.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku, a w sobotę na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty.

6. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

8. W piątek też na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

9. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian.
    Prosimy ich zgłosić w kancelarii lub w zakrystii.

10. W sobotę również w katedrze w Gliwicach o godz. 10.00 odbędą się święcenia diakonatu.
    Pamiętajmy w modlitwach o kandydatach do święceń diakonatu.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy  dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.