OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.03.2021 – 14.03.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. Również w środę o godz. 19.00 spotkanie Koła Misyjnego.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy

5. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.15 i o 20.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych.
    Zalecki można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
    Również w piątek o godzinie 19.00 odbędzie się droga krzyżowa dla młodzieży przygotowana przez grupę młodzieżową naszej parafii. Odbędzie się ona w terenie ,a rozpocznie się pod krzyżem misyjnym. Bardzo serdecznie młodzież zapraszamy.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.
    Po adoracji o godz. 20.00 odbędzie się Droga Krzyżowa.

7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, o godz. 10.00 spotkanie ministrantów. Spotkania te odbędą się w kościele.

8. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

9. W czasie Wielkiego Postu mamy możliwość zyskania odpustów. W każdy piątek za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej, a niedzielę za udział w Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny, możemy podarować jakiejś duszy z czyśćca niebo.

10. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.