OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.04.2019 – 28.04.2019 r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy na nowennę i koronkę do Miłosierdzia Bożego.. O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

3. W czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

5. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.

6. Od Wielkiego Piątku trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na tą nowennę dzisiaj na godz. 15.15. We wtorek po Mszy Św. porannej, a od środy do piątku o godz. 17.30.

7. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na CARITAS. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła do Świąt Wielkanocnych. Panom dziękuję za pracę przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.