OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.12.2018 – 23.12.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich do udziału w roratach, które codziennie są o godz. 18.00, z wyjątkiem soboty o godz. 7.30. Roraty dla młodzieży są w piątki o godz. 19.00, a dla dorosłych również w piątek o godz. 20.00. Niech w naszych rodzinach będzie w tym czasie więcej modlitwy i czytania Pisma Świętego.

3. Dzisiaj o godz. 16.00 w domu parafialnym odbędzie się opłatkowe spotkanie Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu o godz. 19.00 w ramach spotkania kandydatów do bierzmowania będzie spowiedź święta.

5. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowe „Klubu 50+”

6. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. To spotkanie wyjątkowo odbędzie się w salce przy ul. Oświęcimskiej.

7. W sobotę od godz. 9.00 będą przedświąteczne odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Młodzież zapraszamy na godz. 19.00 w piątek na roraty, które w tym tygodniu będą w naszym kościele.

9. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

11. W naszym parafialnym „Słowie” jest plan kolędy. Ofiary, składane z okazji kolędy przeznaczyć chcemy na budowę kaplicy przedpogrzebowej oraz na malowanie naszego kościoła. Kolekta kolędowa będzie w niedzielę 20 stycznia 2019 r. Serdeczne bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. W domku na placu przed kościołem można nabywać świece wigilijne, kartki świąteczne, ozdoby świąteczne, oraz różne świąteczne smakołyki.

14. Przy dekoracji adwentowej stoi skarbona do której możemy wrzucać ofiary na sierociniec dla dzieci z Syrii, który prowadzą siostry zakonne w Jerozolimie.

15. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży i Miasto Gliwice na Śląski Bal Panamski, który odbędzie się 26.01.2019 roku w Arenie Gliwice w ramach diecezjalnych obchodów ŚDM w Panamie. W balu może uczestniczyć młodzież w wieku od 16 do 35 lat. Bilety w cenie 65 zł od osoby można nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

16. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.