OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.11.2018 – 11.11.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w zaleckach. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy przez cały tydzień z wyjątkiem wtorku na godz. 17.30 na różaniec za zmarłych polecanych w zaleckach. Zalecki można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

3. Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się:
    - grupa I gim. – poniedziałek godz. 19.00
    - grupa II gim. – czwartek – godz.19.00

4. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W środę także o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

6. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci.

7. Również w czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

8. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie.

9. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

10. W niedzielę przypada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Na godz. 11.00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji Ojczyzny.

11. W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzić będziemy uroczystość Św. Marcina. Na godz. 17.00 zapraszamy parafian oraz wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne z lampionami do kościoła. Będzie przedstawienie o Św. Marcinie a potem wyruszymy wraz ze Św. Marcinem w uroczystej procesji ulicami naszej parafii i zakończymy na placu przed kościołem, gdzie będą specjalne rogale Św. Marcina i gorąca czekolada. W piątek 09 listopada zapraszamy dzieci na godz. 18.00 do domu parafialnego by zrobić lampion.

12. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Parafia nasza organizuje w dniach 06 – 13.05.2019 wyjazd do Truskawca na Ukrainie do sanatorium. Koszt 1750 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne we wtorek 06 listopada o godz. 19.00 w domu parafialnym.

15. Pyskowickie Hospicjum bardzo serdecznie dziękuje za wszystkie ofiary złożone w czasie kwesty 1 listopada na pyskowickich cmentarzach. Zebrano 13 810 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na funkcjonowanie Hospicjum i zakup sprzętu medycznego.

16. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.