OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.07.2018 – 05.08.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 16.00 poświęcimy samochody, motocykle, rowery i wszelkiego rodzaju pojazdy z okazji przypadającego w zeszłym tygodniu wspomnienia Św. Krzysztofa.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie wyjeżdżających we wrześniu do Czarnogóry.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Godzinę Świętą.
    W piątek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. z okazji I piątku.
    Okazja do sakr. Pokuty w piątek od godz. 17.00.
    W sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca, a na 21.00 na Apel Jasnogórski.

7. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

8. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

9. Dzisiaj i w czwartek 2 sierpnia można zyskać odpust zupełny tzw. „Porcjunkuli”. Warunki uzyskania odpustu: spowiedź i Komunia Św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz… i Wierzę w Boga…, modlitwa w intencjach papieża i wykluczenie wszelkiego przywiązania do grzechu.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Zapraszamy na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która w tym w tym roku będzie od 16-18 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

13. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.