OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.07.2018 – 22.07.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

5. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

6. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

7. Wyjazd dzieci na wypoczynek do kotliny Kłodzkiej w poniedziałek o godz. 7.15 sprzed plebani.

8. W dniach 16-21 lipca na Górze Św. Anny odbędzie się Święto Młodzieży.

9. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku będzie od 16-18 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

10. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.