OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.11.2021 – 12.11.2023 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w zaleckach.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Od poniedziałku do soboty z wyjątkiem wtorku zapraszamy na godz. 17.30 na różaniec za zmarłych polecanych w zaleckach. Zalecki możemy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

3. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

4. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W środę o godz. 19.00 odbędą się Spotkania do Bierzmowania dla uczniów I i II klas szkoły średniej.
    Uczniowie I klasy szkoły średniej mają spotkanie w salce na Oświęcimskiej.
    Uczniowie II klasy szkoły średniej mają spotkanie w domu parafialnym.

6. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakramentu Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

8. W sobotę przypada 105 rocznica odzyskania niepodległości.
    Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji Ojczyzny.

9. W przyszłą niedzielę   w naszej parafii obchodzić będziemy uroczystość Św. Marcina.
    Na godz. 17.00 zapraszamy parafian oraz wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne, z lampionami do kościoła, skąd wyruszymy wraz ze Św. Marcinem w uroczystej procesji ulicami: ks. Jana Chrząszcza, Sikorskiego i Kolejową na plac przed kościołem, gdzie będą rogale Św. Marcina i gorąca czekolada.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. W dniach 23 i 24 odbędzie się w naszej parafii zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można będzie przywieść na plac przed domem parafialnym.

13. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, Paniom za troskę o naszą świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.