OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.08.2023 – 13.08.2023

1. Na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

5. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

6. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

7. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 17-19 sierpnia. Koszt uczestnictwa: 25 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej lub internetowo  na stronie www.gliwicka.com, do dnia 15 sierpnia. Jeśli ktoś zapisuje się przez Internet wybiera grupę „Fioletowa II”. Pielgrzymi, którzy zapiszą się przez Internet otrzymają znaczek w dniu rozpoczęcia pielgrzymki.  Na stronie internetowej znajdują się wszystkie dodatkowe informacje.

8. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce a chcą włączyć się w to pielgrzymowanie to zachęcamy do „duchowego pielgrzymowania” tz. pobranie znaczka Duchowego Pielgrzyma, wypełnienie formularza, oraz podanie intencji, w której będą modlili się pielgrzymi idący na Jasną Górę.

9. Bagaże będzie można składać w parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach w dniu 16 sierpnia od 18:30 do 20:00. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą świętą w gliwickiej katedrze, 17 sierpnia, o godz. 8:00.
    Powrót z pielgrzymki indywidualny.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.